Objevte krásu České republiky s aplikací EPU!

publikoval: mir.dubina@gmail.com

Už vás nebaví přeplněné turistické trasy a davy lidí? Hledáte způsob, jak aktivně chránit životní prostředí? Pak je aplikace EPU od Ministerstva životního prostředí právě pro vás!

EPU je mobilní aplikace a webový portál, která vám pomůže objevovat méně známá, ale neméně krásná místa v České republice. S EPU se vyhnete turistickým hordám a vychutnáte si klid a pohodu v lůně české přírody.

Aplikace EPU od Ministerstva životního prostředí je mobilní aplikace a webový portál, která má za cíl chránit životní prostředí a turistům ukázat méně vytížené krásy české přírody.

Aplikace umožňuje uživatelům:

Co EPU nabízí?

  • Objevujte nová místa: EPU vám zobrazí méně známá turistická místa, cyklostezky a další aktivity po celé České republice. Užijte si klid a pohodu bez davů!
  • Sbírejte virtuální druhy: V EPU můžete sbírat virtuální druhy rostlin a živočichů, které se vyskytují v dané lokalitě. Dozvíte se o nich spoustu zajímavých informací a otestujte si své znalosti v zábavných kvízech.
  • Informace o zajímavých místech: Aplikace vás upozorní na památky, přírodní krásy a další zajímavosti v okolí vaší trasy. Už vám nic neunikne!
  • Plánování výletů: EPU vám usnadní plánování výletů. Vyberte si z široké škály tras a aktivit a naplánujte si ideální výlet dle vašich zájmů.
  • Chraňte životní prostředí: Aplikace umožňuje hlásit problémy s odpady, znečištěním a dalšími environmentálními problémy. Společně můžeme chránit krásu České republiky!

EPU je dostupná ke stažení zdarma v obchodě Google Play a Apple App Store. Webový portál naleznete na adrese https://www.mzp.cz/.

Staňte se součástí EPU komunity a objevujte krásu České republiky!

Mohlo by se vám také líbit

×

Dobrý den!

Máte nějaké dotazy, nebo připomínky?Klikněte na podporu.

× Jak Vám můžeme pomoci?