Pozvánka na otevření Zoo parku Česká Skalice!

publikoval: mir.dubina@gmail.com

Po zimní pauze, kdy naše brány zůstaly zavřené, s radostí oznamujeme, že se blíží okamžik, kdy opět otevřeme naše brány pro veřejnost! 🎉

Datum: 23. března 2024

Po dlouhé době čekání je tu konečně příležitost znovu se setkat se svými oblíbenými zvířátky a objevit nové přírůstky do naší zoo rodiny. Připravili jsme pro vás skvělý program plný zábavy, dobrodružství a vzrušení.

➡️ Přijďte se pobavit a strávit den s námi!

➡️ Objevte nové interaktivní expozice a učte se o fascinujícím světě zvířat.

➡️ Poznejte naše skvostné nové přírůstky a podpořte ochranu ohrožených druhů.

Nezapomeňte si rezervovat tento den ve vašem kalendáři a připojte se k nám při znovuotevření Zoo parku Česká Skalice! Těšíme se na vaši návštěvu!

🌟 Pozvánka pro školy a školky! 🌟

Zoo park Česká Skalice má pro vás úžasnou novinku! Od 25. března 2024 spouštíme komentované prohlídky speciálně pro školy a školky! 🎓🚌

Nabízíme nezapomenutelné zážitky pro vaše žáky, kde se dozví spoustu zajímavých informací o našich obyvatelích i ochraně přírody. Naše prohlídky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a přizpůsobujeme je potřebám a zájmům vaší skupiny.

➡️ Zážitkové a edukační prohlídky pro děti všech věkových kategorií.

➡️ Naučné komentáře od odborníka na chov zvířat.

➡️ Interaktivní a zábavné aktivity pro posílení učiva.

Nejlepší způsob, jak naučit děti o důležitosti ochrany přírody a diverzity života, je přímý kontakt s našimi živočichy a vzdělaní průvodci, kteří jsou ochotni odpovědět na všechny otázky.

Nyní přijímáme rezervace pro školní výlety s komentovanou prohlídkou Zoo parku Česká Skalice! Nechte své žáky objevovat krásy přírody a příběhy našich zvířecích obyvatel. Rezervujte si své místo ještě dneskontakt!

Mohlo by se vám také líbit

×

Dobrý den!

Máte nějaké dotazy, nebo připomínky?Klikněte na podporu.

× Jak Vám můžeme pomoci?