Vstupné

Vstupné do našeho Zooparku

I přesto, že ceny letí u všeho razantně vzhůru, rozhodl jsem se pro letošní sezónu nasadit spíše symbolické vstupné do našeho zooparku.Často se ptáte zda můžete zoopark navštívit i s Vaším čtyřnohým kamarádem, tak ano, určitě můžete.Psům vstup povolen.

Vstupné dospělí
100 Kč
Děti od 3 do 15 let
50 Kč

Příspěvek na krmení

Ceny vstupného se zobrazují výše, ovšem pokud by jste nad rámec vstupného chtěli přispět našim zvířatům, můžete u vchodu do zooparku věnovat Váš příspěvek na krmení.Případně již můžete využit možnost adopce zvířat, nebo pozvání vybraného zvířete na oběd.Více informací naleznete na našich stránkách.Děkujeme

5

Adopce zvířat

Adoptovat můžete jakékoliv zvíře, které v našem zooparku chováme.Seznam zvířat naleznete zde. Každé zvíře může mít libovolný počet adoptivních rodičů nebo sponzorů.Adopce není nic složitého. V našem seznamu najděte zvíře, které jste si oblíbili. Je u něj také částka, za jakou je možné jej adoptovat. Suma je vypočítaná především z nároků na chov, takže něco jiného je adoptovat malou želvičku a něco jiného zase například Lemura .

Můj den v zooparku

Tento druh pomoci pro náš zoopark připravujeme na jaro roku 2024 a budete o něm informováni zde.

Podpora zooparku

Které zvíře z našeho zooparku je vám blízké? Chcete k němu mít ještě blíž? Adoptujte ho nebo přispějte na jeho chov jako sponzor na dobu 12 měsíců! Částka, kterou nám pošlete, je určená na chov daného zvířete a pomůže i rozvoji zooparku.Případně pokud chcete podpořit park jako celek a za to budeme rádi, kontaktujte nás a jistě nalezneme společnou cestu.

Sponzorství

Chcete podpořit chov nějakého primáta, ale několik tisíc za adopci je pro vás moc? Můžete být jeho sponzorem! Rozdíl mezi adopcí a sponzorstvím je ten, že se nemusíte ohlížet na částky stanovené pro adopci. Jakoukoli částku nad 300 Kč můžete věnovat na konkrétní zvíře a stanete se tak jeho sponzorem.Pokud nás, respektive zvířata chcete podpořit nižší částkou než je 300Kč, můžete dát zvířatům příspěvek na krmení.

Finanční příspěvky- jak vše udělat?

Až si zvolíte zvíře k adopci či sponzorství, stačí vyplnit a odeslat elektronický formulář a zaslat finanční příspěvek na náš bankovní účet:, variabilní symbol.Po obdržení finančního příspěvku vám zašleme smlouvu o adopci spolu s adopčním nebo sponzorským listem. Ten může mimochodem sloužit i jako pěkný a nevšední dárek. Stačí říct či napsat a my na něj uvedeme jméno obdarovaného. Jména adoptivních rodičů také zveřejníme na našich webových stránkách a u výběhu daného zvířete bude umístěna cedulka.

Výlety po okolí

Na jedné straně východočeské moře aneb vodní nádrž Rozkoš, na druhé straně zámek Ratibořice a pohádková krajina Babiččina údolí. Mezi nimi leží Česká Skalice, město, kde prožila dětství a mládí spisovatelka Božena Němcová a kam umístila děj svého nejznámějšího díla Babička.
Chcete navštívit náš zoopark a následně pokračovat ještě nějakým výletem?Tady pro vás máme přehled!

×

Dobrý den!

Máte nějaké dotazy, nebo připomínky?Klikněte na podporu.

× Jak Vám můžeme pomoci?