Zoopark Česká Skalice otevírá okno do české divočiny! Spolupráce s fotografem Rostislavem Bartoněm přináší fascinující videa na Facebook!

publikoval: mir.dubina@gmail.com

Zoopark Česká Skalice navazuje spolupráci s fotografem Rostislavem Bartoněm

Česká Skalice, 8. května 2024 – Zoopark Česká Skalice s potěšením oznamuje navázání spolupráce s uznávaným fotografem Rostislavem Bartoněm, který se věnuje monitoringu a dokumentaci přírody v České republice. Tato jedinečná spolupráce spojuje svět divoké a zahradní flóry a fauny a umožňuje návštěvníkům zooparku sdílet fascinující zážitky z krásy a rozmanitosti českého ekosystému.

Rostislav Bartoň je oceňovaný fotograf s rozsáhlými zkušenostmi v zachycování úchvatných záběrů z české krajiny a jejího osazenstva. Jeho práce se vyznačuje hlubokým respektem k přírodě a snahou o šíření povědomí o důležitosti ochrany životního prostředí. Spolupráce s Zooparkem Česká Skalice je pro něj přirozeným prodloužením jeho dosavadního snažení.

„Jsem nadšen, že mohu navázat spolupráci s Zooparkem Česká Skalice a sdílet s jeho návštěvníky krásu a rozmanitost české přírody prostřednictvím svých fotografií a videí,“ říká Rostislav Bartoň. „Věřím, že tato spolupráce pomůže zvýšit povědomí o důležitosti ochrany životního prostředí a inspirovat lidi k hlubšímu ocenění přírodních krás naší země.“

V rámci této spolupráce budou na facebookové stránce Zooparku Česká Skalice zveřejňována exkluzivní videa vytvořená Rostislavem Bartoněm. Tato videa, která zachycují fascinující záběry z české divočiny, od majestátných jelenů a divokých prasat až po drobné ptáky a hmyz, jistě zaujmou a okouzlí všechny milovníky přírody.

„Jsme nadšeni, že můžeme s Rostislavem Bartoněm navázat tuto jedinečnou spolupráci,“ říká majitel Zooparku Česká Skalice pan Luboš Moravec. „Jeho úžasné fotografie a videa jsou perfektním doplňkem našeho poslání, kterým je šířit povědomí o ochraně zvířat a jejich přirozeného prostředí. Věříme, že tato spolupráce bude obohacujícím zážitkem pro všechny naše návštěvníky a pomůže jim hlouběji ocenit krásu a rozmanitost české přírody.“

Spolupráce Zooparku Česká Skalice s Rostislavem Bartoněm je skvělým příkladem toho, jak se i zoo parky mohou aktivně zapojit do ochrany životního prostředí a inspirovat lidi k zodpovědnému přístupu k přírodě.

Sledujte facebookovou stránku Zooparku Česká Skalice a nenechte si ujít úchvatná videa z české divočiny!

Mohlo by se vám také líbit

×

Dobrý den!

Máte nějaké dotazy, nebo připomínky?Klikněte na podporu.

× Jak Vám můžeme pomoci?