Dopřejte zvířatům v Zoo parku Česká Skalice oběd a získejte svůj osobní certifikát – staňte se sponzorem ještě dnes!

publikoval: mir.dubina@gmail.com

Zoo park Česká Skalice již za několik dnů otevře své brány návštěvníkům a zahájí tak svojí další sezónu.Vše je již téměř připraveno a přinášíme i řadu novinek.

Díky kvalitní péči o zvířata a zajímavému programu pro děti i dospělé se zoo park Česká Skalice doufám stane i v letošním roce vyhledávaným cílem pro rodinné výlety a školní akce. Zoo chová přes 50 druhů zvířat z celého světa včetně vzácných a ohrožených druhů.

Nová forma sponzorství

Zoo park Česká Skalice přichází s inovativní formou sponzorství zvířat, která umožňuje široké veřejnosti přispět na krmení a péči o zvířata. Nyní můžete jednoduše pozvat své oblíbené zvíře na oběd!

Stačí zakoupit virtuální oběd pro vybrané zvíře a tím přispět na jeho krmivo na celý den. Náklady na krmení zvířat stále stoupají a proto je každý příspěvek je pro nás velmi cenný.

Pozvání na oběd pro zvíře je skvělým dárkem pro děti i dospělé. Kdo by nechtěl vidět třeba šťastného lemura, jak si pochutnává na svém obědě na který jste mu přispěli?

Jak to funguje

Zoo park Česká Skalice nabízí jedinečnou možnost zapojit se do sponzorství zvířat. Každý může přispět tím, že „pozve zvíře na oběd“ a zaplatí mu celodenní stravu.

Cena za pozvání zvířete na oběd se liší podle druhého zvířete. Například pro veverku pruhovanou je to za 200 Kč, pro krásného puštíka 300 Kč pro známého lemura 500 Kč.

Vše je naprosto jednoduché.Vyberete si ze seznamu zvířat, které chcete pozvat na oběd.Vyplníte krátký formulář a odešlete.Následně vám přijde potvrzení a instrukce k platbě.Po zaplacení částky za stravu zvířete na jeden den, obdržíte obratem elektronický certifikát, který potvrzuje sponzorství konkrétního zvířete na daný den. Certifikát můžete vytisknout nebo sdílet online..Vše se dá provést během pár minut.

Tato forma sponzorství umožňuje i menším příspěvkům zapojit se a podporovat chod zoo. Každý den se tak může postarat o jídlo pro některá ze zvířat.

Výhody pro sponzory

Sponzorování zvířat v Zoo parku Česká Skalice skýtá řadu výhod. Jako sponzor získáte elektronický certifikát o tom, že jste zaplatili krmení pro vybrané zvíře na celý den. Certifikát můžete vytisknout, nebo poslat přátelům, abyste se pochlubili svým šlechetným činem.

Kromě certifikátu zažijete i radostný pocit, že jste udělali něco dobrého. Vaše sponzorství pomůže zoo parku zajistit kvalitní stravu pro zvířata a zlepšit jejich životní podmínky. A navíc se můžete těšit, že právě vy jste na ten den dodavateli jídla pro konkrétní zvíře, které si vyberete ke sponzorování.

Zapojením do programu také podpoříte chod a rozvoj našeho zooparku. Ukážete, že vám osud zvířat není lhostejný. A zoopark zase ocení vaši podporu a bude vám za ni vděčný. Zkrátka dobrý pocit na obou stranách!

Výhody pro zoo

Zoo park Česká Skalice vítá sponzory, protože pomáhají zajistit kvalitní péči o zvířata. Nová forma sponzorství „Pozvi zvíře na oběd“ poskytuje finance přímo na krmení zvířat a jejich celodenní stravu.

Zvířata v zajetí potřebují speciální a vyváženou stravu, která zajistí jejich zdraví a spokojenost. Sponzorské příspěvky na krmení konkrétních zvířat umožní zooparku nakoupit kvalitní krmivo, ovoce a zeleninu.

Finance získané z pozvání zvířat na oběd tak přímo pomohou zajistit dobré životní podmínky chovaných zvířat. Zoo park Česká Skalice ocení každý příspěvek na péči o své svěřence. Sponzoři tak mohou mít jistotu, že jejich peníze jdou na smysluplný účel.

Pozvánka na oběd

Chci být užitečný/ná a pomoci Zoo parku Česká Skalice a tak zvu vybraný druh zvířete na oběd…

Pozvat na oběd

Mohlo by se vám také líbit

×

Dobrý den!

Máte nějaké dotazy, nebo připomínky?Klikněte na podporu.

× Jak Vám můžeme pomoci?